phone
Про комплекс

LEGENDA — це новий проєкт від компанії «R1 Group». ЖК спроєктований провідним архітектурним бюро України – Baust.

Baust застосовує революційні, креативні концепції проєктування. Обираючи нас, ви отримуєте інноваційний, урбаністичний простір в центрі Запоріжжя з видом на Дніпро.

Разом з квартирою ви купуєте новий образ життя.

У нас є все для продуктивного життя з величезним набором привілеїв: починаючи з розташування на Набережній, закінчуючи продуманим інфраструктурним ансамблем всередині комплексу.

Отримати презентацію

Розташування

У центрі міського життя!

Ми розуміємо, коли обираєш житло, розташування – ключовий фактор. Тому будуємо для вас будинок в центрі Запоріжжя. В унікальному місці, де все складається в унісон: і панорамний вид на Дніпро, і транспортна розв’язка на Набережну, і піша доступність до Бульвару Шевченка.

Тут зосереджена вся інфраструктура міста: від дитсадків, шкіл, освітніх і бізнес-центрів до спортклубів, фітнес залів та супермаркетів.

Естетика

Для нас важливо, як виглядає Запоріжжя: його будинки, сквери, вулиці. І тому ми будуємо комплекс у стилі урбанізм.

Ми дбаємо не тільки про комфорт мешканців будинку, а й про екологію міста. Навколо ЖК «LEGENDA» ми збережемо і доповнимо зелену зону. Розумне розташування, урбаністичний стиль, турбота про навколишнє середовище створять ідеальний простір для життя успішної людини.

Функціональний простір

Ми подбали про те, аби все необхідне для комфортного і насиченого життя знаходилося на території вашого житла.

Вас обов’язково здивує новий підхід до планування простору громадських зон. Обираючи LEGENDу, ви отримуєте і квартиру, і універсальне рішення. Ви зможете з легкістю поєднувати ділові зустрічі та особисте дозвілля. LEGENDА – це простір для життя щасливої людини. Ви отримуєте житло з доглянутим під’їздом, широкими холами, дитячими майданчиками, лаундж-зонами, паркінгом та іншим.

Спортивні майданчики

Для ділових людей час коштує дорого і часто на себе його майже не залишається. Ми подбали і про це. Спортзал буде у вас вдома. Ми облаштовуємо спортивні майданчики для футболу, баскетболу та волейболу. У вільний від роботи час, запрошуйте друзів, беріть дітей і влаштовуйте спортивні змагання.

Простір для дітей

Будинок будують дорослі, обирають та купують дорослі, та ростуть в ньому діти. Ми це врахували заздалегідь і вивели в простий принцип. Чим простіше батькам, тим більше часу та уваги отримують діти. У кожному парадному передбачили охоронювані коляскові й велосипедні кімнати. Гральні зони, два сучасні майданчики з м’яким покриттям для малюків і підлітків – у нас ваші діти будуть жити в радості і безпеки.

Новітня безпека

Захищеність майна і кібербезпека забезпечені системами, спроєктованими за міжнародними стандартами. Внутрішня територія закрита від сторонніх, а площа двору знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням і контролем служби охорони. У будинку діє безконтактна система доступу.

 • Територія під охороною
 • Цілодобове відеоспостереження
 • Приватність жителів
 • Техніка безпеки
 • Супер-домофон
 • Двір без машин

Новітня безпека

Інвестору

Надійні прибутки від інвестицій в ЖК “LEGENDA”

  • Окупність інвестицій від 5 років
  • Прибуток від 20% річних
  • Об’єкт Комфорт класу від «R1 Group». Надійність забудовника підтверджена реалізованими проєктами: клубним будинком “Корона Ренесансу” і житловим комплексом “Ренесанс”
  • Найкоротший термін повернення інвестицій (термін здачі об’єкта – третій квартал 2021 р.)
  • Вдале розташування та інфраструктура
  • Послуги з управління житлом від забудовника
  • Безпека – захист конфіденційності інвестора та його капіталу

Інвестуйте без ризику і турбот!

Інвестувати

Про забудовника

13 років наша Девелоперська група будує будинки для прекрасних людей. Понад 200 сімей живуть в особливому комфорті й безпеці.

Всі наші комплекси отримали визнання експертів національного масштабу. Це означає – ми все робимо правильно. Ви довіряєте, а ми виконуємо свої обіцянки.